تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 22:02. نگارش سریال «گسل۲» به کارگردانی علیرضا بذرافشان به قسمت ۶ رسیده است. به گزارش فارس، پس از پایان پخش سریال «گسل» به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی محسن چگینی پیشنهادی مبنی بر تولید ادامه این سریال ارائه شد و بر همین اساس و بعد از تصویب فیلم‌نامه، به تازگی نگارش سریال توسط بذرافشان که خود کارگردانی را نیز به عهده دارد آغاز شده است. تاکنون ۶ قسمت از این سریال به نگارش درآمده است. فصل اول این سریال درباره یک معاون وزیر بود و سام درخشانی نق ...

آخرین وضعیت ساخت سریال «گسل۲»/ به تصویر کشیدن ادامه زندگی معاون وزیر

تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 22:02


اخبار,اخبار فرهنگی,سریال گسل

نگارش سریال «گسل۲» به کارگردانی علیرضا بذرافشان به قسمت ۶ رسیده است.

به گزارش فارس، پس از پایان پخش سریال «گسل» به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی محسن چگینی پیشنهادی مبنی بر تولید ادامه این سریال ارائه شد و بر همین اساس و بعد از تصویب فیلم‌نامه، به تازگی نگارش سریال توسط بذرافشان که خود کارگردانی را نیز به عهده دارد آغاز شده است.

 

تاکنون ۶ قسمت از این سریال به نگارش درآمده است.

 

فصل اول این سریال درباره یک معاون وزیر بود و سام درخشانی نقش بادیگارد این شخصیت سیاسی را بازی می‌کرد که داستان حول محور وی می‌چرخید.

 

سام درخشانی، بیژن امکانیان، فلور نظری، مهتاج نجومی، محمد فیلی،‌ سامان دارابی، کاوه سماک باشی، طوفان مهردادیان، رامتین خداپناهی، افشین نخعی، ستاره حسینی، نیکی محرابی از جمله بازیگران «گسل» بودند.

 

فصل اول این سریال سال گذشته از شبکه یک سیما پخش شد که با انتقادهای بسیاری نیز روبرو شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه