آیتم‌های مناسب رنگ سال ۲۰۱۵ برای خانم‌ها ,شرکت رنگ پیشروی «پانتون» رنگ شرابی (Marsala ) را، که در دهه‌های ۷۰ و ۹۰ بسیار پرطرفدار بوده است، به عنوان رنگ سال ۲۰۱۵ معرفی کرده است. این رنگ متعلق به گروه رنگ قرمز است و ته رنگ قهوه ای دارد.

این انتخاب تفاوت بسیاری با رنگ درخشان ،شاد و دلپذیر بنفش ارکیده ای که رنگ سال ۲۰۱۴ بوده است دارد. بحث‌های زیادی درباره این انتخاب پانتون صورت گرفته است، اما با وجود اینکه در ابتدا ممکن است کمی‌دلسرد کننده به نظر برسد، این رنگ گرم و اغواکننده، چنانچه در ترکیب مناسب قرار بگیرد می‌تواند شگفت انگیز باشد. در اینجا ده راه مختلف برای شروع پوشیدن این رنگ به شما پیشنهاد شده است.

۱- ژاکت‌های پشمی‌بلند و گشاد که امسال خیلی مورد توجه دوستداران مد قرار گرفته اند، بیشتر از لباس زمستانی شبیه به یک پتو هستند. این رنگ به این سبک از پالتو خیلی می‌آید و می‌تواند ظاهری شیک به شما بدهد.

آیتم‌های مناسب رنگ سال ۲۰۱۵ برای خانم‌ها - تصویر 1

۲- اگر خیلی طرفدار مدهای شلخته این روزها نیستید، می‌توانید این رنگ را در لباس‌های کلاسیک مثل این شلوار خوش دوخت به کار بگیرید. در این سبک از لباس پوشیدن،شلوارهای راسته تنگ با خط اتوهای مشخص بسیار مد شده اند.

رنگ سال ۲۰۱۵,انتخاب رنگ سال ۲۰۱۵” src=”http://www.tak-roj.ir/wp-content/uploads/2015/01/mo16764.jpg” alt=”رنگ سال ۲۰۱۵,انتخاب رنگ سال ۲۰۱۵” />

۳- شلوار‌های تنگ و ساپورت‌ها طبق روال چند سال گذشته همچنان طرفداران پر و پا قرص خود را دارند. انواع مختلف ریز و درشت طرح چهارخانه نیز جزء طرح‌های مد روز هستند. این رنگ را می‌توانید در یک ساپورت با طرح چهارخانه ریز به راحتی در سطح شهر یا کلاس‌های ورزشی مورد استفاده قرار دهید.

رنگ سال 2015,انتخاب رنگ سال 2015

۴- این رنگ را می‌توانید به راحتی بجای رنگ قهوه ای در چرم بکار بگیرید. به عنوان مثال می‌تواند انتخاب خوبی به عنوان بند ساعت باشد.

رنگ سال 2015,انتخاب رنگ سال 2015

۵- اگر استفاده از این رنگ به عنوان بند ساعت به نظرتان خیلی ناچیز می‌آید، می‌توانید به جمع طرفداران لباس‌های چرمی‌که این روزها خیلی هم مد هستند بپیوندید و چیزی شبیه به این مدل دامن چرم کلوش را بپوشید.

رنگ سال 2015,انتخاب رنگ سال 2015

۶- نقش‌های نوشتاری هم این روزها طرفداران پر و پا قرص خود ر�� به ویژه در میان جوان ترها دارند. این پولوور گرم و نرم خوش رنگ انتخاب خوبی برای زمستان امسال می‌تواند باشد.

رنگ سال 2015,انتخاب رنگ سال 2015

۷- این پیراهن زمستانی بی نظیر را می‌توانید با یک میلیون ترکیب مختلف بار‌ها به تن کنید. برای موقعیت‌های غیر رسمی‌آن را به راحتی با یک ژاکت بپوشید و یا آن را با کفش‌های شیک پاشنه بلند در یک مهمانی رسمی‌شام پوشیده و ظاهری خیره کننده پیدا کنید.

رنگ سال 2015,انتخاب رنگ سال 2015

۸- آن چکمه‌های مشکی خسته کننده خود را کنار بگذارید و با این چکمه‌های خوش رنگ حتی در دلگیرترین روزهای بارانی هم ظاهری شاد و سرزنده به خود بگیرید.

رنگ سال 2015,انتخاب رنگ سال 2015

۹- تمام آنچه را که لازم دارید در این کیف بزرگ بریزید. اگر می‌توانید آن را با یکی دیگر از اقلام این لیست ترکیب کنید و مد تک رنگ که این روزها خیلی روی بورس است را دنبال کنید.

رنگ سال 2015,انتخاب رنگ سال 2015

۱۰- این کفش‌های نوک تیز زیبا را که محبوب ترین مد کفش در این روزها هستند را نمی‌توانید با قمت‌های خیلی پایین خریداری کنید ولی آنها را با همه چیز می‌توانید بپوشید. این کفش‌ها را با شلوار جین، دامن تنگ یا یک پیراهن گیپور پوشیده و چشم‌ها را به خود خیره کنید.

رنگ سال 2015,انتخاب رنگ سال 2015

برترینها

آیتم‌های مناسب رنگ سال ۲۰۱۵ برای خانم‌ها - تصویر 10
آیتم‌های مناسب رنگ سال ۲۰۱۵ برای خانم‌ها - تصویر 11