تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 بهمن 1394 11:03. «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی است و در آن رضا عطاران و یکتا ناصر نقش‌های اصلی را بازی کرده‌اند. فیلم «من سالوادور نیستم» به زودی در کشور کانادا و در شهرهای ونکوور و مونترال اکران خواهد شد. به گزارش مهر، «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی امیر پروین‌حسینی است و در آن رضا عطاران و یکتا ناصر نقش‌های اصلی را بازی کرده‌اند. بخش‌هایی از فیلمبرداری این فیلم در برزیل انجام شده است. این نمایش‌ها توسط شرکت آریا پرسیس با ...

اکران فیلمی با بازی رضاعطاران در کانادا

تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 بهمن 1394 11:03


اخبار,اخبار فرهنگی,رضاعطاران,بازی رضاعطاران

«من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی است و در آن رضا عطاران و یکتا ناصر نقش‌های اصلی را بازی کرده‌اند.

فیلم «من سالوادور نیستم» به زودی در کشور کانادا و در شهرهای ونکوور و مونترال اکران خواهد شد.

به گزارش مهر، «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی امیر پروین‌حسینی است و در آن رضا عطاران و یکتا ناصر نقش‌های اصلی را بازی کرده‌اند.

بخش‌هایی از فیلمبرداری این فیلم در برزیل انجام شده است.

این نمایش‌ها توسط  شرکت آریا پرسیس با مدیریت اجرایی پژمان هادوی انجام می‌شود که پیش از این فیلم‌های تراژدی، رخ دیوانه، دوران عاشقی، قندون جهیزیه و جامه دران را به نمایش درآورده است. در اختیار گرفتن سالن‌های معتبر در کانادا و ایجاد امکان حضور ایرانیان و همچنین کانادایی‌ها از ویژگی های این اکران ها است.

همچنین در نظر گرفتن هر ماه یک نمایش در سالن سنتیال تیاتر ونکوور و سالن‌های دیگر شهر ونکوور و مونترال و انجام برنامه های فرهنگی از برنامه‌هایی است که برای رونق فعالیت‌های هنری ایرانی در کانادا درنظر گرفته شده است.

آزیتا موگویی تهیه کننده و کارگردان مدیر عامل شرکت آریا پرسیس است.

 

 اخبار فرهنگی - عصر ایران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه