این ساختار 240 متر پهنا داشته و از 12 متر ارتفاع برخوردار است و در مجموع فضایی بالغ بر ۳٫۰۰۰ متر مربع را اشغال می‌کند.

زومیت - مسعود آموزگار: ال‌جی نیز درست همانند سایر تولیدکنندگان گوشی از اهمیت تبلیغات و بازاریابی به خوبی آگاه است. در همین راستا این شرکت اقدام به ساخت یک بیلبورد تبلیغاتی جدید برای جی۳ کرده که عنوان «بزرگ‌ترین سازه تبلیغاتی در فضای خارجی» را در کتاب رکوردهای گینس از آن خود کرده است!

ثبت رکورد گینس برای بیلبورد ال‌جی+عکس

این بیلبورد تبلیغاتی در ریاض، پایتخت عربستان صعودی ساخته شده و در کنار فرودگاه بین‌المللی ملک خالد واقع شده است. این ساختار 240 متر پهنا داشته و از 12 متر ارتفاع برخوردار است و در مجموع فضایی بالغ بر ۳٫۰۰۰ متر مربع را اشغال می‌کند. گزارش می‌شود که ۱۸۰۰ تن فولاد برای ساخت این سازه مصرف شده است. این سازه‌ی تبلیغاتی غول آسا قرار است هر ساله توسط 20 میلیون نفر که از طریق فرودگاه ملک خالد سفر می‌کنند دیده شود که طبق محاسبات ال‌جی، چیزی حدود 25 میلیون دلار در سال درآمد برای این شرکت جذب خواهد کرد.

ثبت رکورد گینس برای بیلبورد ال‌جی+عکس

با وجود اینکه در حال حاضر سازه‌ی مذکور به تبلیغ ال‌جی جی۳ اختصاص داده شده، اما می‌تواند در آینده برای معرفی و تبلیغ سایر محصولات آینده‌ی این شرکت کره‌ای مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد. پرچمدار سال 2014 ال‌جی، از صفحه‌نمایشی 5.5 اینچی با رزولوشن QHD بهره می‌برد و احتمالا به اولین گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت بدل خواهد شد که موفق شده آمار فروش بالای 10 میلیون واحد را به نام خود ثبت کند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه