تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 بهمن 1394 09:22. بعد از اینکه تایید شد تام کروز قرار است در «مومیایی» جدید بازی کند، حالا تاریخ اکران فیلم هم برای سال 2017 تعیین شده است. پروژه ریبوت «مومیایی» کمپانی یونیورسال مسلما ساخته خواهد شد و تام کروز هم رسما قرار است در این فیلم نقش‌آفرینی کند. تاریخ اکران این پروژه برای روز نهم ماه جولای سال 2017 تعیین شده است. قبلا قرار بود این فیلم روز بیست و چهارم ماه مارس 2017 اکران شود اما حالا تاریخ اکران دقیق آن مشخص شده است. اخیرا تاریخ اکران فیلم «جنگ ستارگان: ...

تام کروز يك سال دیگر با «مومیایی» می‌آید

تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 بهمن 1394 09:22


اخبار,اخبار فزهنگی,تام کروز

بعد از اينكه تاييد شد تام كروز قرار است در «موميايي» جديد بازي كند، حالا تاريخ اكران فيلم هم براي سال 2017 تعيين شده است.

پروژه ريبوت «موميايي» كمپاني يونيورسال مسلما ساخته خواهد شد و تام كروز هم رسما قرار است در اين فيلم نقش‌آفريني كند. تاريخ اكران اين پروژه براي روز نهم ماه جولاي سال 2017 تعيين شده است.

قبلا قرار بود اين فيلم روز بيست و چهارم ماه مارس 2017 اكران شود اما حالا تاريخ اكران دقيق آن مشخص شده است. اخيرا تاريخ اكران فيلم «جنگ ستارگان: اپيزود هشت» به تعطيلات كريسمس منتقل شد و همين مساله باعث شد تاريخ اكران مجموعه‌اي از فيلم‌هاي ديگر عوض شود كه احتمالا «موميايي» هم جزو همين فيلم‌هاست.

 

آيا اين نشان مي‌دهد اعتماد به نفس يونيورسال در تلاشش براي خلق يك دنياي سينماتيك بزرگ با هيولاهاي سينمايي بيشتر شده است؟
«موميايي» اولين ريبوت بزرگ از مجموعه ريبوت‌هايي است كه تا به حال برنامه‌ريزي شده. علاوه بر ريبوت «دراكولا»، «مرد گرگي»، «فرانكنستاين»، «مرد نامريي»، «عروس فرانكنسيتاين» (كه شايعه شده آنجلينا جولي قرار است در آن بازي كند) و «ون‌هلسينگ»، قرار است يك فيلم گروهي سبك «انتقام‌جويان» هم با حضور شخصيت‌هاي تمام اين فيلم‌ها ساخته شود كه احتمالا كروز هم براي ايفاي نقش در آن قرارداد امضا كرده باشد.

الكس كورتزمن كه فيلمنامه «ماموريت غيرممكن 3» را نوشت و كريس مورگان فيلمنامه‌نويس مجموعه فيلم‌هاي «سريع و خشمگين» مسئوليت بازبيني و مديريت اين ابرمجموعه از فيلم‌ها را بر عهده دارند.

 

كورتزمن فيلم «موميايي» را از فيلمنامه جان اسپيتس فيلمنامه‌نويس «پرومتئوس» كه او هم روي پروژه جديد مارول يعني «دكتر استرنج» كار كرده، مي‌سازد.

اين اخبار با تاييديه رسمي حضور تام كروز و سوفيا بوتلا بازيگر «مردان پادشاه: سرويس مخفي» در «موميايي» منتشر شد. بوتلا قرار است نقش نسخه مونث اين هيولاي كلاسيك را بازي كند.

اخبار فرهنگی - سينماخبر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه