تاریخ انتشار : جمعه, 10 فروردین 1397 11:09. مهران مدیری در برنامه دورهمی میزبان سینا سرلک بود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهران مدیری در برنامه دورهمی میزبان سینا سرلک خواننده کشورمان بود. مهران مدیری شب گذشته پیرامون ادبیات غیر محترمانه صحبت کرد. مدیری در این باره گفت: ادبیات غیر محترمانه آرام آرام به یکی از عادت های آدم تبدیل می شود،بدون اینکه متوجه باشید فحش می دهیدشاید باورتان نشود چهره معروفی داریم که از ترس فحش بد دادن مصاحبه زنده نمی کند. سینا سرلک قبل از گفتگو با مهران مدیری قطعه تو ...

توضیحات سینا سرلک درباره رابطه اش با محسن چاوشی/ماجرای کیش و مات شدن خواننده شهرزاد چه بود؟

تاریخ انتشار : جمعه, 10 فروردين 1397 11:09


اخبار,اخبار فرهنگی,سینا سرلک و مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه دورهمی میزبان سینا سرلک بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهران مدیری در برنامه دورهمی میزبان سینا سرلک خواننده کشورمان بود.

 

مهران مدیری شب گذشته پیرامون ادبیات غیر محترمانه صحبت کرد.

 

مدیری در این باره گفت: ادبیات غیر محترمانه آرام آرام به یکی از عادت های آدم تبدیل می شود،بدون اینکه متوجه باشید فحش می دهیدشاید باورتان نشود چهره معروفی داریم که از ترس فحش بد دادن مصاحبه زنده نمی کند.

 

سینا سرلک قبل از گفتگو با مهران مدیری قطعه تو نبودی را اجرا کرد .

 

مدیری به عنوان سوال اول گفت چرا اینقدر سوزناک می خوانید من که نشسته بودم گوش می کردم از بین رفتم(خنده)، متولد چه ماهی هستید سرلک پاسخ داد: ششم آبان ماه ۶۱ به دنیا آمدم من همیشه گفتم صدای من متعلق به همه مردم سرزمینم است و با عشق به مردم این سرزمین این کار را در این سال ها ادامه دادم .

 

در ادامه مدیری به خوانندگی سینا سرلک در هفت سالگی برای سریال شاخه طوبی اشاره کرد و سرلک پاسخ داد: پدرم اهل موسیقی بودند ساز تخصصی پدر تار بود و از کودکی با موسیقی فاخر و ارزشمند ایران آشنا  شدم و علاقه به صورت ذاتی در من وجود داشت.

 

وی افزود: ساز تخصصی من تنبک بود و ده سال نفر اول در ایران بودم، بعد از مدتی این حرفه برای من جدی شد و پدر و مادرم و اساتید خیلی در این مسیر کمکم کردند.

 

سرلک عنوان کرد: موسیقی اصیل ایرانی یا موسیقی سنتی که خودم به شخصه به خاطر اشعاری که استفاده می شود ، بیشتر می پسندم .البته در سال های دور یکی از شاخصه های هنر ایران موسیقی بوده است.

 

مدیری پیرامون موسیقی این روزها سوال کرد و سرلک پاسخ داد:به نظر من همه نوع موسیقی باید در جوامع مختلف باشد سلیقه و تفکر متفاوت برای آدم ها وجود دارد ما نمی توانیم بگوییم همه باید یک نوع موسیقی گوش کنند.من به عنوان کسی که سال ها عمر خودم را در زمینه موسیقی گذاشتم فکر می کنم در هر نوع موسیقی اصولی و با تفکر بیشتر موسیقی های بیشتر داشته باشیم کمک بیشتری برای انتخاب مردم خواهد داشت.البته در ژانر های مختلف نمونه های خوبی داریم.

 

سرلک در پاسخ به سوال مدیری درباره عصبانی شدن خود گفت:  زمانی که عصبانی می شوم سعی می‌کنم محیطی که در آن هستم را ترک کنم ودر یک خلوت خودم به آرامش برسم.

 

در ادامه برنامه مدیری گفت: کارهای دوصدایی که با محسن چاوشی در سریال شهرزاد خواندید بسیار زیبا بود محسن عزیز چند بار به دورهمی دعوت شد اما گفتگو نمی کند اما جای محسن چاوشی خالی است کاش مهمان ما بود .

 

مدیری از سرلک پیرامون اختلافش با چاووشی سوال کرد او پاسخ داد: اختلاف نداریم، همه فکر کردند ما باهم اختلاف داریم اما اینگونه نیست محسن عزیز از دوستان من هستند یک موقعی در کار تصمیماتی را کارگردان و تهیه کننده می گیرد که هنرمندی در آن زمان نباشد البته قرار است در قسمت های آینده شهرزاد آهنگ مشترک داشته باشیم،متاسفانه یک عده ای بدون اینکه اطلاعی داشته باشند حاشیه درست می کنند .

 

مدیری درباره عاشق شدن سوال کرد سرلک گفت : شما گفته بودید ۱۸ بار عاشق شدید من هم چند بار عاشق شدم.

 

از دوران کودکی که می گذرید به یک خودشناسی، خود باوری، شناخت جامعه می رسید .من از زمانی که فهمیدم در این دنیا می خواهم چکار کنم عاشق خدا شدم چرا که این دنیا صاحبی دارد که بسیار بزرگ و مهربان است بعد عاشق مادر و پدر و خانواده ام هستم و بعد هم عاشق همسر و دخترم، همچنین عشقی دیگر که چند ماه آینده به دنیا می آید ،شدم.

 

مدیری گفت : بخش همسر را بفرمایید چه شد.

 

سرلک ادامه داد: به شدت مخالف ازدواج بودم ،به همه میگفتم ازدواج نکنید چون دوستان تجربه های تلخی داشتند تا اینکه در یکی از سال ها تصمیم گرفتم در کیش زندگی کنم و به یک آرامشی رسیدم، کنسرتی با گروه اینک پیش آمد و بعد از مدتی به تهران آمدم از طریق یکی از دوستانم به من پیشنهاد شد نمی خواهید ازدواج کنید و به من همسرم را پیشنهاد داد.

 

وی افزود: دوستانم دختر خانمی که به من پیشنهاد دادند را به رستوران دعوت کرده بودند و من آن روز خانمم را در رستوران دیدم و در آنجا مات شدم و ایشان گفتند من فاطیما خلیلی هستم دوست المیرا خانم و من همان جا گفتم بفرماییدبنشینید روبروی من و در همان شب من از همسرم خواستگاری کردم .به حق همسرخوبی برای من و مادر خوبی برای فرزندم هستند.

 

در بخشی از گفتگو سینا سرلک قطعه ای بختیاری را به صورت زنده برای تماشاگران خواند.

 

سرلک بزرگترین ترس زندگی خود را گیر کردن در آسانسور عنوان کرد و گفت: ترس من از آسانسور است ،دوسال پیش درآسانسور ساختمان خانه خودم گیر کرده بودم کسی در ساختمان نبود نگهبان ساختمان هم حمام رفته بود.

 

سرلک عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که این روزها شاهد هستیم ساختمان ها پایان کار ندارند از جمله خانه ما که این مشکل را دارد.بیشتر از ۲۵بار آسانسور ما در پنج سال تعمیر شده است .

 

مدیری گفت : تا گرفتن پایان کار ساختمانتان ، شما بیاید خونه ما (خنده)

 

سرلک در خصوص داشتن احساس خوشبختی گفت: احساس خوشبختی می کنم اما در برخی مقاطع افسرده می شویم به نظرم هنرمند آن چیزی که اجرا می کند از درون او تراوش پیدا می کند.

 

سینا سرلک در پایان۲۴ آلبوم موسیقی خود را به موزه دورهمی اهدا کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه