پارک‌های آبی برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان جذاب است. اما تعدادی از پارک‌های آبی در جهان هستندکه اخیرا جاذبه‌ها و تغییرات چشمگیری را به این مکان افزودند که ما در اینجا تعدادی از آنها را برای شما آورده‌ایم.

نی‌نی‌بان: پارک‌های آبی برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان جذاب است. اما تعدادی از پارک‌های آبی در جهان هستندکه اخیرا جاذبه‌ها و تغییرات چشمگیری را به این مکان افزودند که ما در اینجا تعدادی از آنها را برای شما آورده‌ایم. اگر به دنبال مکانی برای سرگرم کردن خود و کودکتان هستید، به این پارک‌های آبی سری بزنید.

اتالند

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان 

این پارک با 18 سرسره آبی که دارد، بلندترین پارک آبی ایتالیا است که در جزیره سیسیلی واقع شده است. اتالند هزاران هزار توریست را هر ساله به خود جذب می‌کند. 

آکواتیکا

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان 

پارک آبی آکواتیکا در اورلاندو دلفین‌ها و دیگر موجودات دریایی را به شما نشان می‌دهد. شما می‌توانید با سورتمه‌های آن سرگرم شوید و در عین حال از نمایش موجودات دریایی لذت ببرید.

خلیج کارائیب

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان

شهرت کره جنوبی ممکن است برای پارک آبی‌اش نباشد اما خلیج کارائیب در درون خود چنین گوهری پنهان دارد. اگر شما به سرسره‌های آبی علاقه دارید، این پارک 4 نمونه از آنها را دارد. موج مصنوعی این مکان نیز یکی از بزرگ‌ترین‌ها در جهان است.

جادوی شاد

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان 

پس از اتمام المپیک 2008 در پکن، مقامات به این فکر افتادند که با مرکز آبی المپیک چه کنند و پس از آن تصمیم گرفتند آن را تبدیل به یک پارک آبی سرپوشیده  کنند. از سقف این مکان ستاره‌های دریایی بزرگی آویزان است. 

پارک ساحلی

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان 

اگر به دنبال بلندترین و سریع‌ترین سرسره جهان هستید، به پارک ساحلی برزیل سفر کنید. سرسره آبی آن 135 فوت ارتفاع دارد و سرعت آن 65 مایل در ساعت است.

ساحل بلیزارد

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان 

این پارک آبی والت دیزنی در اورلاندو واقع شده است. اما شما تا زمانی که به داخل آن نروید، از هیجان آن چیزی نخواهید فهمید. سرسره‌های آن جزو دومین سرسره‌های پر سرعت و بلند جهان هستند. 

کشتی نوح

جذاب ترین پارک‌های آبی جه��ن 

این پارک آبی در ویسکانسین دلز واقع شده و به عنوان پایتخت پارک‌های آبی جهان شناحته می‌شود. از میان 51 سرسره آبی که در آنجا وجود دارد، به دنبال آنهایی باشید که برای قلبتان ضرری ندارد.

وایل وادی

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان 

امارات متحده عربی به خاطر پارک آبی‌اش شهرت دارد. این پارک آبی با سرسره‌ بلند و دریاچه‌ موج مصنوعی خود هر ساله توریست‌های بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. 

منطقه 47

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان 

اتریش به دلیل پارک آبی هیجان انگیزی‌اش شهرت دارد. هنگامی که به این مکان وارد می‌شوید، سرسره‌های آبی عظیم الجثه، رودخانه خروشان و دیوارهای سنگی را مشاهده می‌کنید.

پارک سیام

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان 

این پارک در جزایر قناری اسپانیا واقع و به دلیل برج آبی‌اش شناخته شده است. در این مکان، شما از آبهای پر از ماهی و کوسه‌ها رد می‌شوید. استخر آبی موج  آن نیز بلندترین موج‌های جهان را دارد.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه