تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 مرداد 1396 21:31. درحالیکه قرار بود امروز جشن تولد رشیدپور مجری تلویزیون در برنامه «فرمول یک» شبکه یک برگزار شود اما این برنامه لغو شد. به گزارش مهر، رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» شبکه سه سیما قرار بود امروز ۱۸ مرداد در روز تولد خود به برنامه «فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیا برود اما این برنامه در ساعت ۱۸ آغاز شد و خبری از حضور رشیدپور نبود. خبرنگار مهر با عوامل برنامه و رشیدپور تماس گرفت و جویای نبود وی در برنامه شد. رشیدپور در گفتگو با مهر درباره نبودش در ...

جشن تولد رشیدپور در «فرمول یک» لغو شد/ دلایل مشخص نیست

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 مرداد 1396 21:31


 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,رشیدپور

درحالیکه قرار بود امروز جشن تولد رشیدپور مجری تلویزیون در برنامه «فرمول یک» شبکه یک برگزار شود اما این برنامه لغو شد.

به گزارش مهر، رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» شبکه سه سیما قرار بود امروز ۱۸ مرداد در روز تولد خود به برنامه «فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیا برود اما این برنامه در ساعت ۱۸ آغاز شد و خبری از حضور رشیدپور نبود.

 

خبرنگار مهر با عوامل برنامه و رشیدپور تماس گرفت و جویای نبود وی در برنامه شد.

 

رشیدپور در گفتگو با  مهر درباره نبودش در برنامه «فرمول یک» در شبکه یک توضیح داد: دوست ندارم یک نیت خوب به حاشیه تبدیل شود، من از لطف آقای حسین‌خانی تهیه کننده برنامه و سیدعلی ضیا مجری آن تشکر می کنم که نیت خوب و دوستانه ای داشتند.

 

وی ادامه داد: آنها عکس کیک و هدیه هایشان را هم فرستادند اما من از دلایل این ناهماهنگی کاملا بی اطلاع هستم و تنها می توانم از محبت شان تشکر کنم.

 

این مجری تلویزیون درباره اینکه چگونه چنین ناهماهنگی برای او به عنوان یک مجری رسمی پیش آمده است، عنوان کرد: طبیعتا من هم خوشحال می شدم که همه چیز درست پیش می رفت و من هم می توانستم مهمان نگاه برنامه شوم اما گاهی ممکن است چنین مواردی پیش بیاید و تاکید می کنم که اطلاعی از ریشه ها و دلایل آن ندارم.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,رشیدپور

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه