تاریخ انتشار : چهارشنبه, 21 تیر 1396 11:11. بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های سینمایی جهان، احتمال حضور "جرارد لتو" بازیگر برنده اسکار به خاطر فیلم "باشگاه خریداران دالاس" بیش از پیش قوت گرفت. به گزارش میزان، بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های سینمایی جهان، احتمال حضور "جرارد لتو" بازیگر برنده اسکار به خاطر فیلم "باشگاه خریداران دالاس" بیش از پیش قوت گرفت. قرار است تا لتو در این فیلم علمی‌تخیلی و حماسی نقش شخصیت "آرس" را ایفا کند. این فیلم سومین نسخه از ترون محسوب م ...

حضور بازیگر برنده اسکار در نسخه جدید شاهکار ترون+عکس

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 21 تیر 1396 11:11


بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های سینمایی جهان، احتمال حضور "جرارد لتو" بازیگر برنده اسکار به خاطر فیلم "باشگاه خریداران دالاس" بیش از پیش قوت گرفت.

به گزارش میزان، بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های سینمایی جهان، احتمال حضور "جرارد لتو" بازیگر برنده اسکار به خاطر فیلم "باشگاه خریداران دالاس" بیش از پیش قوت گرفت.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,جرارد لتو

 

قرار است تا لتو در این فیلم علمی‌تخیلی و حماسی نقش شخصیت "آرس" را ایفا کند. این فیلم سومین نسخه از ترون محسوب می‌شود. اولین نسخه این فیلم در سال 1989 به کارگردانی "استیون لیسبرگر" ساخته شد.

 

پس از آن در سال 2010 نسخه دوم ترون با نام "میراث" توسط "جوزف کازینسکی" ساخته شد و حالا نوبت به کارگردان بعدی این سه گانه رسیده است.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,جرارد لتو

 

در حال حاضر دیوید دیگیلیو مشغول نگارش اولیه متن فیلمنامه است و هنوز نامی از بازیگران این اثر اعلام نشده است. بخش سوم این فیلم سینمایی به احتمال فراوان برای سال 2019 آماده خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه