تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 تیر 1396 11:34. صدا و سیما برخلاف ضرورت تقویت وحدت قوا، دیروز سخن رئیس‌جمهور در همایش قوه قضائیه را تحریف کرد. دکتر روحانی در خلال سخنانش ضمن تاکید بر این که ورود به دستگاه قضا نیازمند فداکاری بسیاری است، گفت من چند بار برای مسئولیت‌هایی به قوه قضاییه دعوت شدم اما ترسیدم که در این قوه حضور یابم و هیچ گاه جرات ورود به این دستگاه را نکردم چرا که کاری بسیار سخت بر دوش قضات قرار دارد. اما صدا و سیما این جمله را در شبکه خبر این گونه زیرنویس کرد: «رئیس جمهور: بعد از انقل ...

حوزه خبر صداوسیما،تابع سازمان صداوسیما نیست

تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 تیر 1396 11:34


اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,صداوسیما

صدا و سیما برخلاف ضرورت تقویت وحدت قوا، دیروز سخن رئیس‌جمهور در همایش قوه قضائیه را تحریف کرد.

 دکتر روحانی در خلال سخنانش ضمن تاکید بر این که ورود به دستگاه قضا نیازمند فداکاری بسیاری است، گفت من چند بار برای مسئولیت‌هایی به قوه قضاییه دعوت شدم اما ترسیدم که در این قوه حضور یابم و هیچ گاه جرات ورود به این دستگاه را نکردم چرا که کاری بسیار سخت بر دوش قضات قرار دارد. اما صدا و سیما این جمله را در شبکه خبر این گونه زیرنویس کرد: «رئیس جمهور: بعد از انقلاب هم چند بار به قوه قضاییه احضار شدم ترسیدم بروم»

 

میرباقری معاون سیما در این باره گفت: «حاشیه‌هایی که ایجاد می‌شود اگر متعلق به حوزه صدا و سیما باشد سریعاً با آن برخورد می‌کنیم و اگر مربوط به حوزه خبر باشد قطعاً دوستان باید پاسخگوی آن باشند.» این، یعنی حوزه خبر صدا و سیما تابع مدیریت این سازمان نیست!

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه