تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 شهریور 1396 14:59. انفجار تقاضا در بازار تولیدات تلویزیونی با کیفیت و رقابت کمپانی‌های بزرگی چون نتفلیکس و آمازون روز به روز به دستمزد بازیگران این رسانه را بیشتر می‌کند. به گزارش خبرآنلاین، در عرصه تولیدات تلویزیونی نیز ستاره‌های مشهور سینما در ابتدای صف پردرآمدها قرار دارند. سال گذشته در سریال‌های تلویزیونی رابرت دنیرو یکی از بالاترین دستمزدها را به نام خود ثبت کرده است. او برای هر قسمت از سریال تازه آمازون به کارگردانی دیوید او راسل ۷۷۵ هزار دلار دستمزد گرفته ...

درآمدهای نجومی مجریان و بازیگران تلویزیون

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 شهریور 1396 14:59


انفجار تقاضا در بازار تولیدات تلویزیونی با کیفیت و رقابت کمپانی‌های بزرگی چون نتفلیکس و آمازون روز به روز به دستمزد بازیگران این رسانه را بیشتر می‌کند. 

به گزارش خبرآنلاین، در عرصه تولیدات تلویزیونی نیز ستاره‌های مشهور سینما در ابتدای صف پردرآمدها قرار دارند. سال گذشته در سریال‌های تلویزیونی رابرت دنیرو یکی از بالاترین دستمزدها را به نام خود ثبت کرده است.

 

او برای هر قسمت از سریال تازه آمازون به کارگردانی دیوید او راسل ۷۷۵ هزار دلار دستمزد گرفته است. در جدول بازیگران تلویزیونی پردرآمد نام چند بازیگر از سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت»‌ مانند کیت هرینگتون و امیلیا کلارک نیز به چشم می‌خورد که برای هر قسمت چیزی حدود ۵۰۰ هزار دلار دستمزد گرفته‌اند.

 

جدول زیر دستمزد برخی از بازیگران مشهور سریال‌های درام تلویزیونی را نشان می‌دهد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,درآمدهای نجومی مجریان و بازیگران تلویزیون

 

دواین جانسون سال گذشته لقب پردرآمدترین بازیگر جهان را در اختیار داشت. در عرصه تلویزیون نیز نام دواین جانسون در میان پردرآمدترین‌ها به چشم می‌خورد. او به دلیل موفقیت سریال «Ballers» در رده بازیگرانی قرار گرفته است که بیشترین دستمزد را برای بازی در یک سریال کمدی دریافت می‌کنند. در میان بازیگران آثار کمدی تلویزیونی کایلی کوئوکو صدرنشین است. او بازیگر اصلی سریال «نظریه بیگ بنگ» است و برای هر قسمت ۹۰۰ هزار دلار دستمزد می‌گیرد.

 

جدول زیر دستمزدهای بازیگران آثار کمدی تلویزیون را نشان می‌دهد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,درآمدهای نجومی مجریان و بازیگران تلویزیون

 

در این میان مجریان برنامه‌های گفت‌وگو محور و واقعیت نما نیز درآمدهای نجومی دارند. برای نمونه دیوید لترمن مشهور برای اجرای برنامه در نتفلیکس؛ که البته چندان هم موفق نبود، برای هر قسمت نزدیک به ۲ میلیون دلار دستمزد گرفت. کیتی پری خواننده سرشناس نیز برای حضور در هیات داوران برنامه «آمریکن آیدل» در جرگه پردرآمدهای تلویزیون قرار گرفته است. در صدر جدول مجریان نام الن دجنرس دیده می‌شود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,درآمدهای نجومی مجریان و بازیگران تلویزیون

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه