تاریخ انتشار : دوشنبه, 09 مرداد 1396 16:33. خواننده سرشناس بریتانیایی و بازمانده گروه بیتلز گفت آلبوم جدیدی تهیه کرده که یک ترانه آن برای دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا است. به گزارش مهر، پل مک‌کارتنی خواننده سرشناس بریتانیایی در بازدیدی که از انستیتو هنر لیورپول به عمل آورد خطاب به دانشجویان گفت: گاهی اوقات موقعیت جهان آنقدر دیوانه‌وار است که باید به آن اشاره کنید. وی گفت در آلبوم جدیدی که آماده کرده، ترانه‌ای را نیز به دونالد ترامپ اختصاص داده است. در این آلبوم که هنوز عنوانی ندارد، پل مک ...

دونالد ترامپ سوژه جدید آهنگ پل مک کارتنی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 09 مرداد 1396 16:33


خواننده سرشناس بریتانیایی و بازمانده گروه بیتلز گفت آلبوم جدیدی تهیه کرده که یک ترانه آن برای دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا است.

 به گزارش مهر، پل مک‌کارتنی خواننده سرشناس بریتانیایی در بازدیدی که از انستیتو هنر لیورپول به عمل آورد خطاب به دانشجویان گفت: گاهی اوقات موقعیت جهان آنقدر دیوانه‌وار است که باید به آن اشاره کنید.

 

وی گفت در آلبوم جدیدی که آماده کرده، ترانه‌ای را نیز به دونالد ترامپ اختصاص داده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, پل مک کارتنی

 

در این آلبوم که هنوز عنوانی ندارد، پل مک‌کارتنی ترانه‌ای را درباره ترامپ سروده و اجرا کرده است.

 

مک کارتنی از بنیانگذاران این انستیتو است و خودش زمانی در همین انستیتو که آن زمان مدرسه عالی لیورپول بود، تحصیل کرده بود. این دبیرستان ۱۹۸۵ تعطیل شد و بعد با کمک مک‌کارتنی دوباره کار خودش را با نام جدید شروع کرد.

 

هر چند این خواننده و ترانه‌سرا چیزی درباره جزییات این ترانه فاش نکرده اما احتمال نمی‌رود که ترامپ و اطرافیانش از این ترانه خوشنود شوند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه