با اولین گام ها در جزیره بورانو (ونیز، ایتالیا) سرشار از انرژی مثبت شدم. درمقابلم درست در جایی که یک خیابان کوتاه اما آفتابی می درخشید دو رستوران، خانه های کوچک با معماری ساده -همه یک یا دو طبقه- و در رنگ های مختلف وجود داشتند.

لاپلاس: با اولین گام ها در جزیره بورانو (ونیز، ایتالیا) سرشار از انرژی مثبت شدم. درمقابلم درست در جایی که یک خیابان کوتاه اما آفتابی می درخشید دو رستوران، خانه های کوچک با معماری ساده -همه یک یا دو طبقه- و در رنگ های مختلف وجود داشتند. ناخودآگاه مغز من نسبت به آنچه دیده بودم واکنش نشان داد و احساس شادی و خوشبختی بر من چیره شد. بلافاصله احساس کرده ام که تشنه دیدنم، با سرعت شروع به راه رفتن در میان کوچه ها و کانال های زیبا و باریک کردم.

بورانو یک جزیره کوچک در شمال تالاب ونیزی است. بومیان آن همواره ماهیگیر بوده اند، اما تالاب و دریای آدریاتیک اکنون آلوده شده و محصول آن ها کاهش یافته. افسانه ها می گویند خانه ها برای این با رنگ های شاد و روشن نقاشی شدند که ماهیگیران بتوانند آن ها را در مه ببینند.  خانه ها در بورانو از یک الگوی رنگی خاص پیروی می کنند که از زمان تاسیس این روستا به وجود آمده، بنابراین اگر شما در آن جا زندگی کنید و بخواهید خانه خود را رنگ کنید باید یک درخواست به دولت بفرستید تا فهرست رنگ هایی که مجاز به استفاده از آن ها هستید را برای شما ارسال کند.

بورانو که یک مکان توریستی است، با رنگ های شاد و روشن و قوی خود، حس زنده بودن و تخیل را برای شما به ارمغان می آورد. تصاویر این شهر پراانرژی را در لاپلاس مشاهده می کنید.

رنگی ترین و زیباترین شهر جهان

رنگی ترین و زیباترین شهر جهان


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه