تاریخ انتشار : شنبه, 03 تیر 1396 15:10. بیژن بنفشه خواه بازیگر سینما و تلویزیون اینستاگرامش را با عکس جالبی از پشت صحنه ی فصل دوم سریال لیسانسه ها به روز کرد و از ناراحتی اش از کامنت های کاربران نوشت. به گزارش جام جم آنلاین، بیژن بنفشه خواه با انتشار این عکس نوشت:. سریال لیسانسه ها، فصل دو. رفقا ببخشید همین الان کامنتهارو بستم، واقعا متاسفم، از شهریور پارسال سرکار سریال لیسانسه ها هستیم، سخت ترین روزهای کاری در این نه ماه برای من همین هفته گذشته بود که دو روز با دو تا الاغ کار داشتیم. از ۶/ ...

روایت بیژن بنفشه خواه از الاغ سواری در سکانسی از لیسانسه ها / عکس

تاریخ انتشار : شنبه, 03 تیر 1396 15:10


اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,بیژن بنفشه خواه

بیژن بنفشه خواه بازیگر سینما و تلویزیون اینستاگرامش را با عکس جالبی از پشت صحنه ی فصل دوم سریال لیسانسه ها به روز کرد و از ناراحتی اش از کامنت های کاربران نوشت.

 به گزارش جام جم آنلاین، بیژن بنفشه خواه با انتشار این عکس نوشت:

 

سریال لیسانسه ها، فصل دو

 

رفقا ببخشید همین الان کامنتهارو بستم، واقعا متاسفم، از شهریور پارسال سرکار سریال لیسانسه ها هستیم، سخت ترین روزهای کاری در این نه ماه برای من همین هفته گذشته بود که دو روز با دو تا الاغ کار داشتیم. از ۶/۵ صبح تا ۶/۵ عصر زیر آفتاب، دمای هوا ۳۸ درجه. یکبار هم که یکی از الاغها امیرحسین رستمی رو پرت کرد از روی خودش و اونو زمین انداخت و به خیر گذشت. تنها چیزی که به من انگیزه می داد این بود که شاید مخاطب بخنده یا حداقل یه کم شاد شه.

 

هدفم هم از گذاشتن این عکس این بود که شاید براتون جالب باشه و یه کم حال و هواتون عوض شه. ولی متاسفانه تعدادی از کاربرها شوخی یا جدی بنده رو ناراحت کردن.

 

این تعداد کاربرها اگه دیگه تو پیج بنده تشریف نیارن بنده رو خوشحال میکنن. البته تعداد زیادی از کاربرها که شما باشید کلی به من انرژی دادید و از لطف �� محبتتون خیلی ممنونم. دوستدار و ارادتمند شما دوستان عزیز هستم. مخلص شما بیژن

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,بیژن بنفشه خواه

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه