تاریخ انتشار : شنبه, 26 تیر 1395 14:28. خوشبختانه، من هنوز کتاب می‌خوانم و کتاب‌های زیادی هستند که برای من تاثیرگذار بوده اند و از آن ها تاثیر گرفته‌ام. رضا رویگری بازیگر، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ؛ در رابطه با نقش هنرمندان در ترغیب مردم به کتابخوانی اظهار داشت: بجز آن که در رسانه ها از جوانان درخواست شود که کتاب بخوانند، راه دیگری وجود ندارد. وی درباره آن که خودش به عنوان یک هنرمند تا چه حد با کتابخوانی عجین است، گفت: خوشبختانه، من هنوز کتاب می‌خوانم و کتاب‌های زیادی هستند که برای من تا ...

رویگری: من هنوز کتاب می‌خوانم

تاریخ انتشار : شنبه, 26 تیر 1395 14:28


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,رویگری

خوشبختانه، من هنوز کتاب می‌خوانم و کتاب‌های زیادی هستند که برای من تاثیرگذار بوده اند و از آن ها تاثیر گرفته‌ام.

رضا رویگری بازیگر، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ؛ در رابطه با نقش هنرمندان در ترغیب مردم به کتابخوانی اظهار داشت: بجز آن که در رسانه ها از جوانان درخواست شود که کتاب بخوانند، راه دیگری وجود ندارد.   
   
وی درباره آن که خودش به عنوان یک هنرمند تا چه حد با کتابخوانی عجین است، گفت: خوشبختانه، من هنوز کتاب می‌خوانم و کتاب‌های زیادی هستند که برای من تاثیرگذار بوده اند و از آن ها تاثیر گرفته ام.

رویگری در رابطه با ریشه عادت افراد به کتابخوانی و نوع نهادینه شدن آن در وجود آدمی اظهار داشت: ریشه عادت افراد به کتابخوانی از خانواده آغاز می‌شود و اگر مادر و پدر کتابخوان باشند، کودک نیز از والدینش تقلید کرده و کتابخوان می شوند، اما الان با دیجیتالی شدن زندگی افراد و یا این که مادر و پدر مدام پای تلویزیون نشسته اند، کودک چیزی که او را به مطالعه و کتابخوانی ترغیب کند، نمی بیند.

وی درباره تاثیر کتابخوانی بر بازیگری گفت: کتابخوانی بر بازیگری هم بسیار تاثیرگذار است، چون یک بازیگر باید از اطلاعات عمومی بالا برخوردار باشد و هرچه بیشتر بداند، می تواند استفاده بهتری از داشته هایش بکند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه