ساخت «لیسانسه‌‌ها» ادامه دارد؟. تاریخ انتشار : جمعه, 24 شهریور 1396 14:37. تهیه‌کننده مجموعه «لیسانسه‌ها» درباره‌ فاز جدید این سریال که قرار است سال آینده کلید بخورد، گفت: «قصه «لیسانسه‌ها» ظرفیت ادامه دادن را دارد و بنا بر این شد ۳۰ قسمت جدید را سال آینده تولید کنیم. ». به گزارش ایسنا، رضا جودی درباره‌ مجموعه «لیسانسه‌ها» و ساخت فاز جدید آن که آیا ادامه‌ سری قبل خواهد بود؟ بیان کرد: ما پیش از این یک سریال ۶۰ قسمتی را برای تلویزیون نگارش کردیم که پس از ساخت ۲۲ قسمت، تلویزیون به دلیل اینکه آن ...

ساخت «لیسانسه‌‌ها» ادامه دارد؟

تاریخ انتشار : جمعه, 24 شهریور 1396 14:37


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تهیه‌کننده مجموعه «لیسانسه‌ها» درباره‌ فاز جدید این سریال که قرار است سال آینده کلید بخورد، گفت: «قصه «لیسانسه‌ها» ظرفیت ادامه دادن را دارد و بنا بر این شد ۳۰ قسمت جدید را سال آینده تولید کنیم.»

به گزارش ایسنا، رضا جودی درباره‌ مجموعه «لیسانسه‌ها» و ساخت فاز جدید آن که آیا ادامه‌ سری قبل خواهد بود؟ بیان کرد: ما پیش از این یک سریال ۶۰ قسمتی را برای تلویزیون نگارش کردیم که پس از ساخت ۲۲ قسمت، تلویزیون به دلیل اینکه آنتنش خالی بود آن را پخش کرد؛ بنابراین ادامه این سریال پس از مدتی توقف و تولید با تأخیر پخش شد. در حال حاضر نیز پس از اتمام ساخت فاز اول، فاز جدید را تولید خواهیم کرد.

 

او درباره تغییرات قصه و مجموعه بازیگران برای فاز جدید نیز گفت: تغییرات سریال فعلا مشخص نیست. شاید بازیگران دیگر نخواهند در این مجموعه همکاری‌شان را ادامه دهند اما آن چیزی که می‌دانم این است که بازیگران دوست دارند در این مجموعه حضور داشته باشند.

 

تهیه‌کننده «لیسانسه‌ها» یادآور شد: فاز جدید این سریال قرار است به نگارش سروش صحت و ایمان صفایی تولید شود. در حال حاضر نیز در حال تصویربرداری فصل اول این سریال هستیم که تا آخر شهریور ماه ساخت آن به پایان می‌رسد. پس از آماده شدن فصل اولیه، فاز جدید را شروع خواهیم کرد.

 

جودی در پایان یادآور شد: برای ادامه لیسانسه‌ها تاکنون تصمیم‌گیری برای نگارش آن برآورد شده است.

 

این تهیه‌کننده درباره‌ی ضعف فیلمنامه‌ مجموعه‌های طنز تلویزیون نیز معتقد است: توقع این است که کارها بهتر باشد اما نکته دیگر این است که در سال‌های گذشته مخاطب هیچ انتخابی نداشت اما اکنون تلویزیون ۳۰ کانال دارد که مخاطب می‌تواند ۳۰ انتخاب داشته باشد و براساس انتخاب خود کانال را عوض کند؛ بنابراین عجله‌ای برای اینکه حتما همه سریال‌ها را ببیند، ندارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه