تاریخ انتشار : شنبه, 10 تیر 1396 14:17. با پایان فیلمبرداری هوایی سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم، عوامل این مجموعه راهی شمال شدند. به گزارش خبرآنلاین، ضبط بخش‌های مربوط به سکانس‌های هوایی سریال «پایتخت ۵» در اطراف تهران به پایان رسید. تهیه‌کننده سریال ضمن اعلام این خبر افزود: «پس از اتمام ضبط سکانس‌های هوایی در اطراف تهران، گروه تولید سریال، طی روزهای پیشِ رو مجدداً به شمال کشور می‌روند تا ضبط سکانس‌های مربوط به دریا و سایر تصاویر مرتبط با آن را در لوکیشن شهرهای شمالی کشور ادامه ده ...

سریال «پایتخت» در راه شمال/ بازیگران جدید به سریال اضافه می‌شوند

تاریخ انتشار : شنبه, 10 تیر 1396 14:17


اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,پایتخت5

با پایان فیلمبرداری هوایی سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم، عوامل این مجموعه راهی شمال شدند.

به گزارش خبرآنلاین، ضبط بخش‌های مربوط به سکانس‌های هوایی سریال «پایتخت ۵» در اطراف تهران به پایان رسید.

 

تهیه‌کننده سریال ضمن اعلام این خبر افزود: «پس از اتمام ضبط سکانس‌های هوایی در اطراف تهران، گروه تولید سریال، طی روزهای پیشِ رو مجدداً به شمال کشور می‌روند تا ضبط سکانس‌های مربوط به دریا و سایر تصاویر مرتبط با آن را در لوکیشن شهرهای شمالی کشور ادامه دهند.»

 

غفوری تأکید کرد: «ضبط كروماكی‌های داخل هواپيما در روزهای آینده انجام خواهد شد. ضمن آن‌که قرار است بازیگران جدیدی به سریال اضافه شوند که این اتفاق بر اساس روند فیلم‌نامه خواهد افتاد.»

 

پیش‌ از این تصویربرداری سريال در فرودگاه و جاده به انجام رسیده است و گروه تولید سریال تابه‌حال در اطراف تهران و شمال کشور ضبط سریال را ادامه داده‌اند.

 

«سریال پایتخت۵» به تهیه‌کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم، جدیدترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که پس از تولید، در شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه