تاریخ انتشار : جمعه, 14 خرداد 1395 10:31. سعید سهیلی کارگردان فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۱» تمرین های فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۲» را شروع کرد . به گزارش تسنیم،سعید سهیلی در حالی تصمیم به ساخت «گشت ارشاد 2» گرفته که قسمت اول این فیلم با حواشی گوناگونی همراه بود. این فیلم جزو اکرانها نوروزی بود که بعد از شش روز و به دلیل اعتراضاتی که به بخشهایی از فیلم شد، اکران محدود گرفت و با ادامه اعتراضات از سینما ها خداحافظی کرد. «گشت ارشاد» اما برای عرضه در شبکه نمایش خانگی هم دچار حاشیه شد و به علت استفاده ...

سهیلی تمرین‌های «گشت ارشاد۲» را شروع کرد

تاریخ انتشار : جمعه, 14 خرداد 1395 10:31


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,سهیلی

سعید سهیلی کارگردان فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۱» تمرین های فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۲» را شروع کرد .

به گزارش تسنیم،سعید سهیلی در حالی تصمیم به ساخت «گشت ارشاد 2» گرفته که قسمت اول این فیلم با حواشی گوناگونی همراه بود. این فیلم جزو اکرانها نوروزی بود که بعد از شش روز و به دلیل اعتراضاتی که به بخشهایی از فیلم شد، اکران محدود گرفت و با ادامه اعتراضات از سینما ها خداحافظی کرد.

«گشت ارشاد» اما برای عرضه در شبکه نمایش خانگی هم دچار حاشیه شد و به علت استفاده از بخش های حذف شده فیلم، نسخه های این فیلم جمع آوری شد.

البته کارگردان «کلاشینکف» چندی پیش در خصوص این سری جدید «گشت ارشاد» گفته بود : مشکلی که برای «گشت ارشاد 1» به وجود آمد پیش از هر چیز یک سوء تفاهم بود و بعد از اینکه بزرگواران، معترضان و مخالفان آن دیدند قانع شدند که چیزی جز سوء تفاهم نبوده است البته این نکته را باید بگویم که این فیلمنامه با قسمت یک گشت ارشاد زمین تا آسمان فرق دارد.

بنا به گفته سعید سهیلی، لوکیشن فیلم سینمایی «گشت ارشاد 2» هم در تهران است و سه بازیگر قسمت یک این فیلم سینمایی در «گشت ارشاد2» نیز حضور دارند اما سایر بازیگران به احتمال آنچه که در فیلمنامه پیش می‌رود حضورشان به طور قطعی مشخص نیست.

حمید فرخ نژاد، ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی از بازیگران اصلی «گشت ارشاد 2» هستند و با توجه به تصویر منتشر شده در صفحه شخصی اینستاگرام حمید فرخ نژاد، ممکن است جمشید هاشم پور هم از بازیگران این سریال باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه