تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 فروردین 1396 10:30. فیلم سینمایی «دیو و دلبر» که بر اساس یک افسانه قدیمی به کارگردانی بیل کاندن ساخته شده پس از یک ماه به فروشی معادل 1 میلیارد دلار دست یافت تا به رکوردی تازه برسد. به گزارش میزان،نکته جالب در اینکه این فیلم توسط شرکت والت دیزنی با هزینه برابر با 160 میلیون دلار تهیه شده و تاکنون شش برابر سود خالص داشته است. این فیلم به داستان دختری در اواخر قرن هجده می پردازد. او که پدرش اسیر یک دیو شده می پذیرد در ازای آزادی وی در اسارت دیو باقی بماند. در ابتدا ...

فروش میلیاردی فیلم هالیوودی

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 فروردين 1396 10:30


فیلم سینمایی «دیو و دلبر» که بر اساس یک افسانه قدیمی به کارگردانی بیل کاندن ساخته شده پس از یک ماه به فروشی معادل 1 میلیارد دلار دست یافت تا به رکوردی تازه برسد.

به گزارش میزان،نکته جالب در اینکه این فیلم توسط شرکت والت دیزنی با هزینه برابر با 160 میلیون دلار تهیه شده و تاکنون شش برابر سود خالص داشته است.

 

 این فیلم به داستان دختری در اواخر قرن هجده می پردازد. او که پدرش اسیر یک دیو شده می پذیرد در ازای آزادی وی در اسارت دیو باقی بماند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, فیلم هالیوودی

 

 در ابتدای داستان، یک زن گدا یک شاهزادهٔ جوان را نفرین و او را تبدیل به یک دیو زشت می‌کند، زن جادوگر به وی یک آینهٔ جادویی که او را از حوادث مطلع می‌کند و یک گل رز می‌دهد که تا بیست‌ویکمین سال تولدش شکوفه می‌دهد، او باید تا آن هنگام عشق واقعی را حس کند تا نفرین را بشکند، وگرنه تا پایان عمر همان جانور زشت باقی خواهد ماند.

 

 فیلمنامه این اثر را "استیون شباسکی" بر اساس داستانی با همین نام نوشته " ژنی ماری لی پرنس دی بیومونت" نگاشته است.

 

 در ساخت این فیلم از تکنولوژی آی مکس یا ضبط تصاویر با اندازه بزرگ و با وضوح بسیار بالا استفاده شده است. این ویژگی به قوی تر شدن جنبه های سحرآمیز داستان کمک می کند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, فیلم هالیوودی

 

اما واتسون، دن استیونز، لوک ایوانز، ایوان مک‌گرگور، ایان مک‌کلن و اما تامسون در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

 شخصیت «دلبر» اندک اندک با کارکنان قصر دیو آشنا و دوست می شود. او متوجه می شود که دیو شاهزاده زیبارویی است که دچار نفرین شده و تنها در صورتیکه عاشق شود می تواند به حالت نخست خود بازگردد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه