تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 14:06. حسین پاکدل می‌گوید اگر گچ‌‌مغزها میدان می‌یابند و منافغ ملی را به مخاطره می‌اندازند، خوش‌فکرها را به میدان بفرستیم. به گزارش خبرآنلاین، بازیگر «برف روی کاج‌ها» مردم به شرکت در انتخابات تشویق کرد. او در این رابطه متنی را منتشر کرد. پاکدل در این‌باره نوشت : «این مثل را شنیده اید که فلانى گاه از در دروازه رد نمى شود ولى از سوراخ سوزن رد مى شود. حالا حکایت ماست. ملت ما نشان داده خیلى وقت ها از روزن کوچک یک سوزن باریک چنان عبور مى کند که جهان را به ...

مجری سابق تلویزیون: اگر به عربده‌کشی‌های متحجران در رسانه ملی معترضید، رای بدهید

تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 14:06


اخبار فرهنگی,اخبار هنرمندان,حسین پاکدل

حسین پاکدل می‌گوید اگر گچ‌‌مغزها میدان می‌یابند و منافغ ملی را به مخاطره می‌اندازند، خوش‌فکرها را به میدان بفرستیم.

به گزارش خبرآنلاین، بازیگر «برف روی کاج‌ها» مردم به شرکت در انتخابات تشویق کرد. او در این رابطه متنی را منتشر کرد.

پاکدل در این‌باره نوشت : «اين مثل را شنيده ايد كه فلانى گاه از در دروازه رد نمى شود ولى از سوراخ سوزن رد مى شود. حالا حكايت م��ست. ملت ما نشان داده خيلى وقت ها از روزن كوچك يك سوزن باريك چنان عبور مى كند كه جهان را به حيرت مى‌اندازد. عين دوم خرداد هفتاد و شش، و انتخابات سال نود و دو.

خلاصه اگر معترض روندِ موجودیم. اگر از عربده‌کشی‌های گوشخراشِ اندکی متحجر در رسانه ملی، جراید فرمایشی و مجامع رسمی نگران و ناراحتیم. اگر گچ‌مغزها میدان می‌یابند و منافع کلانِ ملی را به مخاطره می‌اندازند، خوش‌فکرها را به میدان بفرستیم. اگر می‌بینیم در مسیر تدبیرها و امیدها سنگ می‌بارند تا سرمایه‌های ملی را در هیاهو غارت کنند.

 

اگر به بهانه قانون دلسوزان شجاع و اهل خرد را از دم درو می‌کنند تا رقابت و رفاقت بی معنا ‌شود، راهی جز این نداریم که با اتکا به قانون و از طریق صندوق آرا اعلام نظر کنیم. شک نکنید تأثیر دارد. بسیار هم تأثیر دارد. حتى اگر به اندازه عبور از روزن سوزنى باشد.»

اخبار فرهنگی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه