تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 آبان 1395 16:45. شورای صدور پروانه ساخت با ساخت فیلمنامه مهران مدیری موافقت کرد. . به گزارش صبا،شورای صدور پروانه ساخت با ساخت فیلمنامه مهران مدیری موافقت کرد. فیلمنامه «ساعت 5 عصر» به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی خشایار الوند موفق به دریافت پروانه ساخت شد. »ساعت 5 عصر» یک فیلم کمدی است. فیلم سخت و خیابانی و بسیار شلوغ و پرجمعیتی است و در هر سکانس بین 600 تا 700 نفر حضور دارند. اما فیلم تنها یک بازیگر اصلی دارد و باقی مردم اند. داستان فیلم از 7 ...

مجوز کارگردانی مهران مدیری صادر شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 آبان 1395 16:45


شورای صدور پروانه ساخت با ساخت فیلمنامه مهران مدیری موافقت کرد. ..

به گزارش صبا،شورای صدور پروانه ساخت با ساخت فیلمنامه مهران مدیری موافقت کرد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مهران مدیری

 

 فیلمنامه «ساعت 5 عصر» به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی خشایار الوند موفق به دریافت پروانه ساخت شد.

 

»ساعت 5 عصر» یک فیلم کمدی است. فیلم سخت و خیابانی و بسیار شلوغ و پرجمعیتی است و در هر سکانس بین 600 تا 700 نفر حضور دارند. اما فیلم تنها یک بازیگر اصلی دارد و باقی مردم اند.

 

داستان فیلم از 7 صبح تا 5 بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می‌کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد. فیلم مثل گلوله برفی است که هرچه جلوتر می رود بزرگتر می شود و ریتم مدام تندتر می شود و دیوانه وار بودن ماجرا بزرگتر و موضوع عظیم تر می شود. فیلم موضوعی به شدت اجتماعی دارد که هر روز با آن مواجه ایم اما بدان توجهی نمی کنیم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه