تاریخ انتشار : شنبه, 17 بهمن 1394 12:06. به گزارش بانی فیلم محمدرضا فروتن به تازگی برای حضور در فیلم سینمایی «مرداد» به تهیه کنندگی محمود فلاح و کارگردانی بهمن کامیار قرارداد بسته و قرار است در فیلم در نقش مردی به نام امیر به ایفای نقش بپردازد. او با همسرش که رعناآزادی ور نقش آن را ایفا می کند به مشکلاتی برخورده و این جریان دستمایه اتفاقات جاری در فیلم می شود. آخرین حضور فروتن در سینما به فیلم سینمایی «شیفت شب» به کارگردانی نیکی کریمی برمی گردد که در حال حاضر روزهای پایانی اکران خود را پشت ...

محمدرضا فروتن به «مرداد» پیوست

تاریخ انتشار : شنبه, 17 بهمن 1394 12:06


اخبار فرهنگی,اخبار هنرمندان,محمدرضا فروتن

به گزارش بانی فیلم محمدرضا فروتن به تازگی برای حضور در فیلم سینمایی «مرداد» به تهیه کنندگی محمود فلاح و کارگردانی بهمن کامیار قرارداد بسته و قرار است در فیلم در نقش مردی به نام امیر به ایفای نقش بپردازد. او با همسرش که رعناآزادی ور نقش آن را ایفا می کند به مشکلاتی برخورده و این جریان دستمایه اتفاقات جاری در فیلم می شود.

آخرین حضور فروتن در سینما به فیلم سینمایی «شیفت شب» به کارگردانی نیکی کریمی برمی گردد که در حال حاضر روزهای پایانی اکران خود را پشت سر می گذراند. این بازیگر همچنین در جشنواره فیلم فجر امسال با فیلم سینمایی «نقطه کور» به کارگردانی مهدی گلستانه حضور دارد.

فیلم سینمایی «مرداد» با برخورداری از فیلمنامه ای اجتماعی نگاهی به یک جریان و معضل در جامعه دارد که کامیار نویسندگی آن را نیز برعهده داشته و قرار است پس از انجام مراحل پیش تولید و انتخاب قطعی چند بازیگر دیگر، بزودی وارد مرحله تولید شود.

 

تمامی صحنه های این فیلم که اولین ساخته سینمایی کامیار محسوب می شود در تهران فیلمبرداری خواهد شد.

پیش از این نیز علاوه بر رعنا آزادی ور که نقش زن جوانی به نام رویا را ایفا می کند، بهنوش بختیاری نیز به تیم بازیگران «مرداد» اضافه شده و در روزهای آینده نیز با انتخاب بازیگران نقش های کلیدی دیگر، گروه برای آغاز فیلمبرداری آماده خواهند شد.

در خلاصه داستان «مرداد» آمده: چه مردادی شود بهمن کنار تو، من از غوغای ابر و آسمان می فهمم اینجایی.


سایر عواملی که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، مدیر صدابرداری: خسرو کیوانمهر، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: حجت اشتری، مدیر تولید: سجاد رحیمی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امین قوامی، مدیر تدارکات: محمد ابراهیمی، منشی صحنه: فرشته عروجی، عکاس: زهرا مصفا و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

اخبار فرهنگی - بانی فیلم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه