تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 شهریور 1396 09:47. تهیه‌کننده سریال «هاتف» که این روزها در تهران در حال فیلمبرداری است، از توافق با محسن چاوشی برای خواندن تیتراژ این سریال خبر داد. . به گزارش خبرآنلاین، در حالی که این روزها سریال «هاتف» در تهران در حال فیلمبرداری است، عوامل مجموعه از پنجم مهر برای ادامه تصویربرداری به کربلا می‌روند. سریال «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری قرار است نیمه دوم محرم از شبکه یک سیما پخش شود و امروز پلان‌هایی از این سریال در کافه رستوران آبشار واقع در بزرگراه همت تصویربر ...

همکاری محسن چاوشی با تلویزیون

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 شهریور 1396 09:47


اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,محسن چاوشی

تهیه‌کننده سریال «هاتف» که این روزها در تهران در حال فیلمبرداری است، از توافق با محسن چاوشی برای خواندن تیتراژ این سریال خبر داد. .

به گزارش خبرآنلاین،  در حالی که این روزها سریال «هاتف» در تهران در حال فیلمبرداری است، عوامل مجموعه از پنجم مهر برای ادامه تصویربرداری به کربلا می‌روند.

 

سریال «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری قرار است نیمه دوم محرم از شبکه یک سیما پخش شود و امروز پلان‌هایی از این سریال در کافه رستوران آبشار واقع در بزرگراه همت تصویربرداری شد.

 

همچنین قرار بود با محسن چاوشی برای خواندن ترانه تیتراژ این سریال مذاکره شود که تهیه‌کننده «هاتف» از توافق نهایی با این خواننده خبر داد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه