تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 آبان 1394 11:25. چند روز قبل یکی از روزنامه های سینمایی از رفتار عجیب یک بازیگر سینما سرصحنه یکی از فیلمهایش خبر داد. این بازیگر میلاد کیمرام بود که بنا به ادعای آن روزنامه در جریات فیلمبرداری یکی از آثارش از کتک خوردن توسط یک بازیگر تازه کار در برابر دوربین سرباز زده بود. کیمرام اما به تازگی با نگارش متنی اجتماعی ضمن گلایه از انتشار چنین خبری آن را کذب دانسته است. میلاد کیمرام نوشته است: در فیلم جدید جناب آقاى کمال تبریزى “امکان مینا” این افتخار را دارم که نقش یک ...

واکنش بازیگر سینما به ماجرای "پرهیز از کتک خوردن جلوی دوربین"

تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 آبان 1394 11:25


واکنش بازیگر سینما به ماجرای پرهیز از کتک خوردن جلوی دوربین

 

چند روز قبل یکی از روزنامه های سینمایی از رفتار عجیب یک بازیگر سینما سرصحنه یکی از فیلمهایش خبر داد.


این بازیگر میلاد کیمرام بود که بنا به ادعای آن روزنامه در جریات فیلمبرداری یکی از آثارش از کتک خوردن توسط یک بازیگر تازه کار در برابر دوربین سرباز زده بود.

کیمرام اما به تازگی با نگارش متنی اجتماعی ضمن گلایه از انتشار چنین خبری آن را کذب دانسته است.

میلاد  کیمرام نوشته است: در فيلم جديد جناب آقاى  كمال تبريزى “امکان مینا” اين افتخار را دارم كه نقش يك خبرنگار را إيفا كنم. نقشي كه براي من جذاب است و به واسطه آنكه هميشه براى اهالى رسانه احترام قائل بوده و هستم با افتخار آن را پذيرفتم.

وی ادامه داده است: اما چيزي كه اين روزها كمي گلايه مندم كرده اين است كه متاسفانه شاهد انتشار اخباري كذب از حضورم در  فيلم ديگرى بوده ام. خبري با اين عنوان كه “كيمرام زير بار كتك خوردن در فيلم نرفت!”
و دامن زدن پي در پي در رسانه هاي متفاوت به آن كه موجب تعجب و تاسف من شد.

کیمرام افزوده است: قوياً اين موضوع را رد ميكنم و اميدوارم از اين پس رسانه هاي مورد وثوق، اعتماد خواننده هايشان را خدشه دار نكنند و  با اخلاق گرايى و دامن نزدن به اكاذيب، شرايط و محيط امن تري براى من و همكارانم به وجود بياورند.

 

اخبار فرهنگی - سینما ژورنال

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه