تاریخ انتشار : پنج شنبه, 11 خرداد 1396 09:29. جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم "نهنگ عنبر2" برای سومین هفته متوالی منتشر شد. این فیلم طی 21 روز گذشته نزدیک به 9 میلیارد تومان فروش داشته است. . به گزارش سینماخبر، جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم "نهنگ عنبر2" برای سومین هفته متوالی منتشر شد. این فیلم طی 21 روز گذشته نزدیک به 9 میلیارد تومان فروش داشته است. همچنین فیلم‌های "گشت2"، "برادرم خسرو"، "ویلایی‌ها" و "تیک آف" رتبه‌های دوم تا پنجم جدول فروش را در ...

پربازیگر‌ترین فیلم سال 96 همچنان نمی‌فروشد/نهنگ عنبر در آستانه 9 میلیارد تومان/تصاویر

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 11 خرداد 1396 09:29


جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم "نهنگ عنبر2" برای سومین هفته متوالی منتشر شد. این فیلم طی 21 روز گذشته نزدیک به 9 میلیارد تومان فروش داشته است. .

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,سینمای ایران

به گزارش سینماخبر، جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم "نهنگ عنبر2" برای سومین هفته متوالی منتشر شد. این فیلم طی 21 روز گذشته نزدیک به 9 میلیارد تومان فروش داشته است.

 

 

همچنین فیلم‌های "گشت2"، "برادرم خسرو"، "ویلایی‌��ا" و "تیک آف" رتبه‌های دوم تا پنجم جدول فروش را در اختیار گرفته‌اند. از نکات بارز جدول فروش این هفته از سینمای ایران می‌توان به افزایش فروش فیلم ویلایی‌ها نسبت به هفته گذشته اشاره کرد. این فیلم در ژانر دفاع مقدس و بازی تحسین برانگیز ثریا قاسمی این روزها با استقبال خوبی مواجه شده است.

 

 

فیلم سینمایی "آشوب" پر بازیگرترین فیلم این روزهای سینمای ایران برخلاف انتظارها نتوانست در هفته دوم نیز با اسقبال خوبی مواجه شود. این فیلم با وجود تبلیغات فراوان همچنان در رتبه‌های پایینی جدول به سر می‌برد. 

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,سینمای ایران

 

نهنگ عنبر 2 

 

فروش هفتگی: 2,620,852,000 تومان 

فروش کلی: 8,581,195,000 تومان 

  

نویسنده و کارگردان: سامان مقدم 

  

بازیگران: رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوى، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانى، رضا ناجی و على قربان‌زاده 

  

خلاصه داستان فیلم: این فیلم در مقطع زمانی "نهنگ عنبر" می گذرد و برشی دیگر از زندگی شخصیت‌های اصلی قصه یعنی همان ارژنگ و رویا با بازی رضا عطاران و مهناز افشار در همان دوران است. 

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,سینمای ایران

 

گشت 2 

فروش هفتگی: 344,366,000 تومان 

فروش کلی: 19,423,368,000 تومان 

  

نویسنده: مهدی محمدنژادیان، سعید سهیلی 

  

کارگردان: سعید سهیلی 

  

بازیگران: حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، سارا سهیلی، ساناز طاری، امید روحانی، اسدالله یکتا، صفر کشکولی، فاطمه شکری 

  

خلاصه داستان فیلم:  عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می‌روند. عطا در این مدت در کما بوده و به تازگی به هوش آمده و به زندگی عادی بازگشته است. این سه رفیق دوباره با هم همراه شده، در‌پی کاری شرافتمندانه می‌گردند. اما پس از تلاش های بسیار، ناچار می‌شوند. 

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,سینمای ایران

 

برادرم خسرو 

فروش هفتگی: 296,441,000 تومان 

فروش کلی: 699,084,000 تومان 

  

نویسندگان: احسان بیگلری، پریسا هاشم پور 

  

کارگردان:احسان بیگلری 

  

بازیگران: شهاب حسینی، ناصر هاشمی، هنگامه قاضیانی 

  

خلاصه داستان فیلم: برادرم خسرو با محوریت قرار دادن شیزوفرنی به عنوان به عنوان یک بیماری روحی، داستان دو برادر را روایت می‌کند که در رابطه خود دچار مشکل شده‌اند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,سینمای ایران

 

ویلایی‌ها  

فروش هفتگی: 129,350,000 تومان 

فروش کلی: 324,618,000 تومان 

  

نویسنده: منیر قیدی، ارسلان امیری 

  

کارگردان: منیر قیدی 

  

بازیگران: طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، آناهیتا افشار، علی شادمان، ثریا قاسمی 

  

خلاصه داستان فیلم : در سال هاي جنگ، خانواده برخي رزمندگان در مجتمع هاي ويلايي در حوالي خط مقدم ساکن شده اند... 

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,سینمای ایران

 

تیک آف 

فروش هفتگی: 93,324,000 تومان 

فروش کلی: 978,623,000 تومان 

  

نویسنده و کارگردان: احسان عبدی پور 

  

بازیگران: مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، رضا یزدانی، سوگل قلاتیان، حمزه مقدم 

  

خلاصه داستان فیلم : در پایان جشنی شبانه، زندگی چهار دختر و پسر، به سمت غریبی سر کج می‌کند. هیجان. شوخی شوخی و بازی بازی، راه می‌افتند تا از عقده‌های چندساله شان کام بگیرند. شوخی تا سرحد جنون. هر شرطی بجز مرگ. 

  

فیلم‌های "آشوب" با 69,986,000 تومان؛ "خوب بد جلف" با 64,449,000 تومان و "ماجرای نیمروز" با 38,501,000 تومان و "نقطه کور" با 14,336,000 تومان فروش رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش سینمای ایران را در اختیار دارند. 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه