تاریخ انتشار : شنبه, 28 بهمن 1396 15:47. فیلم سینمایی «پل خواب» ساخته اکتای براهنی در ونکوور کانادا به نمایش درمی آید. به گزارش مهر، فیلم سینمایی «پل خواب» در روزهای ۱۸ و ۲۲ مارچ پیش از فیلم «مصائب آنا» اینگمار برگمن در سینماتک ونکوور به نمایش درمی‌آید. نمایش های ویژه سینمای ایران در سینماتک ونکوور با همکاری شرکت پاسیفیک یونایتد پروداکشنز به مدیریت امیر هوشنگ هاشمی و مرکز فرهنگی فینیکس به مدیریت امیر گنجوی انتخاب و اجرا می شوند. در این فیلم سینمایی، ساعد سهیلی، هومن سیدی، آناهیتا افشار، شهین ...

«پل خواب» به ونکوور می‌رود

تاریخ انتشار : شنبه, 28 بهمن 1396 15:47


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,فیلم سینمایی پل خواب

فیلم سینمایی «پل خواب» ساخته اکتای براهنی در ونکوور کانادا به نمایش درمی آید.

به گزارش مهر،  فیلم سینمایی «پل خواب» در روزهای ۱۸ و ۲۲ مارچ پیش از فیلم «مصائب آنا» اینگمار برگمن در سینماتک ونکوور به نمایش درمی‌آید.

نمایش های ویژه سینمای ایران در سینماتک ونکوور با همکاری شرکت پاسیفیک یونایتد پروداکشنز به مدیریت امیر هوشنگ هاشمی و مرکز فرهنگی فینیکس به مدیریت امیر گنجوی انتخاب و اجرا می شوند.

در این فیلم سینمایی، ساعد سهیلی، هومن سیدی، آناهیتا افشار، شهین تسلیمی و اکبر زنجانپور به ایفای نقش می‌پردازند.

تهیه کننده «پل خواب» جهانگیر کوثری است. این فیلم سینمایی که فیلمنامه آن را اکتای براهنی به نگارش در آورده است، داستان یک قتل به روایت قاتل را بازگو می کند و برداشتی آزاد از «جنایات و مکافات» است.

پخش خارجی «پل خواب» بر عهده علی قاسمی ست.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه