چند ساعت با عوامل سازنده "علمدار" در آخرین سکانس / بازیگران از اعتقادشان به حضور در مجموعه محرمی گفتند (+عکس). تاریخ انتشار : شنبه, 17 مهر 1395 14:19. در گزارش زیر به چند ساعت از آخرین روز کاری عوامل سازنده سریال تلویزیونی "علمدار" و جریان ضبط آخرین سکانس از این اثر تلویزیونی می پردازیم. به گزارش میزان، به محل تصویربرداری می رسم. به سمت اطلاعات می روم و درباره حضورعوامل سریال تلویزیونی "عملدار" سوال می کنم و متوجه می شوم که گویا گروه قدری تاخیر دارند و دیرتر از زمان تعیین شده به محل لوکیشن ...

چند ساعت با عوامل سازنده "علمدار" در آخرین سکانس / بازیگران از اعتقادشان به حضور در مجموعه محرمی گفتند (+عکس)

تاریخ انتشار : شنبه, 17 مهر 1395 14:19


در گزارش زیر به چند ساعت از آخرین روز کاری عوامل سازنده سریال تلویزیونی "علمدار" و جریان ضبط آخرین سکانس از این اثر تلویزیونی می پردازیم.

به گزارش میزان، به محل تصویربرداری می رسم. به سمت اطلاعات می روم و درباره حضورعوامل سریال تلویزیونی "عملدار" سوال می کنم و متوجه می شوم که گویا گروه قدری تاخیر دارند و دیرتر از زمان تعیین شده به محل لوکیشن می رسند.

 

اینجا درمانگاه خیریه زعفرانیه یا همان مرکز خیریه عمل سابق نام دارد که روی تابلوی بیرون در خوانده بودم به بیماران ناتوان ذهنی اختصاص داده شده است.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علمدار

 

**حضور عوامل تولید "علمدار" در محل تصویربرداری 

بعد از زمان حدود یک ساعته ای که منتظر عوامل سریال ماندم، کم کم حضورشان در مجموعه احساس می شود و این موضوع را می توان از ورود فلور نظری بازیگر سریال تلویزیونی "عملدار" متوجه شد.

 

نظری پس از سلام و احوالپرسی با کارمندان بخش این درمانگاه خیریه ،‌منتظر می ماند تا دیگر عوامل نیز به محل تصویربرداری برسند.

 

به مرور زمان داریوش موحد کارگردان وتهیه کننده سریال تلویزیونی "عملدار"،‌ شهرزاد سالمی کارگردان این سریال،‌ زهرا جامی مجری طرح، گلناز خالصی،‌ فرج الله گل سفیدی، مرتضی اکبری و تعدادی از کودکان که در این اثر به ایفای نقش می پردازند، وارد درمانگاه زعفرانیه می شوند.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علمدار

 

 

پس از گذشت مدت زمان حضور عوامل در سر صحنه و در حالی که آن ها در تدارک آماده کردن فضای تصویربرداری هستند،‌ به سراغ موحد می روم و از او درباره تجربه ساخت اثر مناسبتی ویژه ماه محرم یعنی سریال "علمدار" سوال می پرسم.

 

** حضور در 8 سال دفاع مقدس و اعتقاد قلبی که باعث ساخت این سریال شد 

از پاسخ های موحد متوجه می شوم او در 8 سال دفاع مقدس نیز در جبهه ها حضور داشته و نوعی اعتقاد قلبی باعث حضورش در این مجموعه می شود.

 

وقتی تهیه کننده سریال تلویزیونی "عملدار" بیشتر توضیح می دهد، متوجه می شوم خودش هم در این اثر تلویزیونی به ایفای نقش می پردازد.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علمدار

  

به ترتیب با فلور نظری که یکی از نقش های اصلی سریال تلویزیونی "عملدار" را ایفا می کند و سپس گلناز خالصی که با سریال "فوق سری" مهدی فخیم زاده به دنیای بازیگری معرفی شد،‌ صحبت می کنم.

 

** دوست داشتم در یک اثر ویژه محرم به ایفای نقش بپردازم 

فلور نظری بازیگر سریال تلویزیونی "عملدار" در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: بنده سریال های بسیاری کارکرده ام اما در قالب مناسبت محرم نبوده است و از این جهت می توان گفت "علمدار" نخستین مجموعه سریالی است که ویژه ماه محرم تولید شده و بنده در آن حضور دارم.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علمدار

  

وی یادآور شد:  حضور در سریال "علمدار" و تجربه ایفای نقش در این اثر برای من بسیار آسان و شیرین بود و احساس می کنم بخشی از دین و تعهدی که هر بازیگر نسبت به جامعه خود دارد را، توانسته ام با حضور در این مجموعه ادا کنم.

 

نظری همچنین گفت: اصلی ترین ویژگی سریال "علمدار" و عاملی که باعث حضورم در این مجموعه شد، اختصاص داشتن آن به ماه محرم بود و دوست داشتم در چنین اثری، به ایفای نقش بپردازم.

 

**نقش همسر یک شهید را ایفا می کنم 

گلناز خالصی بازیگر سریال تلویزیونی "عملدار" در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: با نقشی که پیش تر در سریال " فوق سری" ایفا کرده ام، ذهنیتی در ذهن مخاطبم نقش بسته بود و کسی باور نمی کرد که شخصیت اصلی ام متفاوت از آنچه که بازی کرده ام، باشد.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علمدار

  

وی اظهار کرد: در سریال مناسبتی "علمدار" نقش همسر یک شهید را ایفا می کنم.

 

یکی از اتفاق های قابل توجه در پشت صحنه سریال تلویزیونی "عملدار" حضور پرشمار بچه هایی با سن 7 سال به بالا است که با کمی صحبت کردن با آن ها متوجه می شوم که این بچه ها در روند سریال بخش مهمی از داستان را بر دوش دارند.

 

** با حضور در مجموعه "علمدار"، ادای دین می‌کنم 

در ادامه جریان حضور در پشت صحنه سریال "علمدار" فرج الله گل سفیدی را می بینم که منتظر آغاز زمان تصویربرداری است و در این فاصله در حال ارسال پیامک با گوشی شخصی خود است. 

 

به سمت رزروشن درمانگاه خیریه زعفرانیه در طبقه همکف و جایی که گل سفیدی در آنجا ایستاده، می روم. از او می خواهم کمی درباره نقشی که در سریال مناسبتی "علمدار" ایفا می کند، برایمان توضیح دهد.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علمدار

  

فرج الله گل سفیدی بازیگر سریال تلویزیونی "علمدار" در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: در سریال "علمدار" نقش خادم یک مسجد را ایفا می کنم.

 

وی ادامه داد: بنده تاکنون کار تصویری مذهبی انجام نداده ام اما وقتی فیلمنامه این سریال را خواندم، به دلیل علاقه ای که به این شخصیت پیدا کردم، پذیرفتم که در این مجموعه حضور پیدا کنم.

 

وی تصریح کرد: سریال "علمدار" مربوط به ماه محرم است و بنده هم خوشحال می شوم که بتوانم در این زمینه کاری انجام دهم و ادای دین کرده باشم.

 

بالاخره زمان تصویربرداری آخرین سکانس سریال تلویزیونی "عملدار" فرا می رسد.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علمدار

 

 در این صحنه داریوش موحد در بیمارستان بستری است و بچه هایی که گویا بیشتر ، شاگرد او بوده اند، به عیادتش می آیند.

 

**احتمال پخش سریال "علمدار" در نیمه دوم ماه محرم 

بر اساس پیش بینی ها و با اشاره که سالمی کارگردان سریال تلویزیونی "عملدار" به زمان پخش این اثر تلویزیونی داشت،‌می توان نیمه دوم ماه محرم را برای پخش این سریال در نظر گرفت.

 

شهرزاد سالمی کارگردان سریال تلویزیونی "علمدار" در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: نوعی اعتقاد و باور قلبی باعث شد به سوی ساخت سریالی با محور ماه محرم و شهدای مدافع حرم گام بردارم.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علمدار

 

در این مجموعه تلویزیونی عنایت بخشی، میرطاهر مظلومی، سیدجواد هاشمی، حشمت آرمیده، مهران رجبی، مرتضی اکبری، فلور نظری، مینا نوروزی، گلناز خالصی و ... به ایفای نقش می پردازند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه