تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 دی 1396 20:43. کیومرث پوراحمد کارگردانی مجموعه «سرنخ ۲» را تکذیب کرد. به گزارش بانی فیلم، مهرداد پوراحمد فصل دوم «سرنخ» را کارگردانی می کند و علیرضا معتمدی فیلمنامه آن را می نویسد. کیومرث پوراحمد در گفت و گو با بانی فیلم ساخت این مجموعه توسط خودش را تکذیب کرد. بنابراین گزارش گویا شبکه ۵ علاقه مند است که فصل دوم این مجموعه را بسازد اما مهرداد پوراحمد کارگردانی«سرنخ۲» را برعهده داشته باشد. البته قرارداد نگارش فیلمنامه بسته شده است، اما به دلایلی هنوز نگارش فیلمنامه ...

کیومرث پوراحمد کارگردانی مجموعه «سرنخ ۲» را تکذیب کرد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 دی 1396 20:43


اخبار,اخبار فرهنگی,کیومرث پوراحمد

کیومرث پوراحمد کارگردانی مجموعه «سرنخ ۲» را تکذیب کرد.

به گزارش بانی فیلم، مهرداد پوراحمد فصل دوم «سرنخ» را کارگردانی می کند و علیرضا معتمدی فیلمنامه آن را می نویسد. کیومرث پوراحمد در گفت و گو با بانی فیلم ساخت این مجموعه توسط خودش را تکذیب کرد.

 

بنابراین گزارش گویا شبکه ۵ علاقه مند است که فصل دوم این مجموعه را بسازد اما مهرداد پوراحمد کارگردانی«سرنخ۲» را برعهده داشته باشد. البته قرارداد نگارش فیلمنامه بسته شده است، اما به دلایلی هنوز نگارش فیلمنامه آغاز نشده است.

 

از طرفی با فوت پرویندخت یزدانیان که یکی از بازیگران اصلی این مجموعه بود، این تصور وجود دارد که تنها جهانبخش سلطانی در این کار حضور داشته باشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظر��ت بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه